skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Rekrutacje

KLIENCI BIZNESOWI

Trudno jest dzisiaj pozyskać Talent i utrzymać go dłużej w organizacji. Dlatego w naszej pracy zwracamy szczególną uwagę nie tylko na kompetencje zawodowe i menedżerskie Kandydatów, ale także na ich dopasowanie kulturowe, a przede wszystkim motywację.

Ocenę Kandydatów uzupełniamy referencjami zebranymi na 3 poziomach: przełożony, podwładny, współpracownik. Uczestniczymy na życzenie Klienta w przedstawieniu oferty i negocjacjach z Kandydatem. Pozostajemy w kontakcie z Klientem i Kandydatem także po zatrudnieniu, aby na bieżąco badać poziom satysfakcji z usługi i nowej pracy.

Realizujemy projekty w Polsce, a także na innych rynkach

  • W przypadkach projektów międzynarodowych, współpracujemy z oprandi & partner – szwajcarską grupą doradztwa personalnego, która działa w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.
  • Poprzez sieć partnerską realizujemy projekty także w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, krajach bałtyckich i Ukrainie.

Wspieramy decyzje Klientów poprzez narzędzia:

  • Assessment Center/AC
  • Testy psychometryczne -Talent Q, Extended Disc, MPA, MTQ 48

Posiadamy doświadczenie w wielu sektorach, a w tym: w farmaceutycznym, usług, FMCG, mediowym, produkcyjnym, inżynieryjnym, retail, bankowym.

Doświadczenie nauczyło nas, że sukces projektu rekrutacji zależy od:

  • Bardzo dobrego zrozumienia kontekstu organizacyjnego stanowiska i kultury pracy w firmie, dlatego dokładny wywiad z Klientem w tym z przełożonym osoby zatrudnianej, jest niezbędny
  • Nieustannej wymianie informacji z Klientem, aby móc dostosować działania zespołu Researcher/Konsultant do zastanych warunków na rynku pracy i zmian w trakcie projektu
  • Dbałości o jakość kontaktów zespołu rekrutacji z Kandydatem, którego zaufanie do Konsultanta i Klienta buduje się na bazie rzetelności w relacjach oraz systematyczności w przekazywaniu informacji o przebiegu projektu.

Executive Search

Realizujemy projekty rekrutacji na stanowiska kadry kierowniczej wyższego szczebla. Do Kandydatów docieramy metodą poszukiwań bezpośrednich, uruchamiamy nasz network branżowy, korzystamy z bazy danych i mediów społecznościowych.

Przykładowe stanowiska: Country Manager, Dyrektor HR, Dyrektor Komercyjny, Dyrektor Marketingu, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Zakupów, Dyrektor Operacyjny, Dyrektor Medyczny.

Zobacz także: zarządzanie karierą

Search & Selection

Konsultanci Transition Group posiadają doświadczenia w poszukiwaniu menedżerów średniego szczebla oraz wykwalifikowanych ekspertów w działach komercyjnych i wspierających.

W poszukiwaniach wykorzystujemy metodę direct search, kontakty branżowe, a także media społecznościowe, bazę danych, network oraz ogłoszenia.

Przykładowe stanowiska: Kierownik Regionalny Sprzedaży, Kierownik Produktu, Kierownik Logistyki, Kontroler Finansowy, Kierownik Rejestracji, Business Development Manager, Key Account Manager, Product Manager, HRBP.

Zobacz także: zarządzanie karierą

Top