skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Rekrutacje

Rynek pracy odzwierciedla stan gospodarki. Tak, jak cykliczna jest gospodarka, tak i rynek pracy jest naprzemiennie rynkiem pracownika, albo pracodawcy. W obu jednak sytuacjach Klient poszukuje do swojej organizacji najlepszych Kandydatów. My do nich docieramy. Jesteśmy zespołem doświadczonych Konsultantów i Researcherów, którzy z zapałem i determinacją realizują projekty, w tym trudne, wysokospecjalistyczne rekrutacje.

Reprezentujemy w Polsce firmę oprandi & partner, szwajcarską grupę doradztwa personalnego, współpracując z Klientami ze Szwajcarii, którzy mają oddziały w naszym kraju, bądź chcą rozwinąć w Polsce swoją działalność.

 

Czy wiesz że: Z analizy sektora przemysłowego w Polsce wynika, że zmiany w liczbie przepracowanych godzin w przemyśle, liczbie wyrejestrowanych bezrobotnych, którzy podjęli tam pracę, wyprzedzają o 4-5 kwartałów zmiany w PKB. Ponieważ branża przemysłowa charakteryzuje się długoterminowym charakterem zamówień, to rosnące zatrudnienie w przemyśle wskazuje, że za ok. 1-1, 5 roku gospodarka może przyspieszyć i odwrotnie. Taka analiza może się przydać przy planowaniu swoich działań na rynku pracy, który jest wypadkową koniunktury, niezależnie od sektora, w którym pracujemy w roli pracodawcy, czy pracownika (na podst.: Rafał Warżała, „Wahania koniunkturalne a rynek pracy w Polsce”, Studia Ekonomiczne nr 4, 2013).

Dla klientów biznesowych

Trudno jest dzisiaj pozyskać Talent i utrzymać go dłużej w organizacji. Dlatego w naszej pracy zwracamy szczególną uwagę nie tylko na kompetencje zawodowe i menedżerskie Kandydatów, ale także na ich dopasowanie kulturowe, a przede wszystkim motywację...

czytaj więcej

Dla klientów indywidualnych

Pracodawca zawsze poszukuje najlepszych kandydatów. Niestrudzenie budujemy sieć kontaktów wśród menedżerów i ekspertów. Bądź z nami w kontakcie – zarejestruj się w naszej bezpiecznej bazie danych...

czytaj więcej
Top