skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Energia Osobista dzień po dniu – szkolenie zamknięte

WYZWANIE

Praca zdalna ma swój cykl. Niestety po pierwszej ekscytacji możliwościami home office, możemy wpaść w tunel prowadzący nas do obniżonego samopoczucia mentalnego i fizycznego. Wynika to między innymi z tego, że jesteśmy zamknięci w czterech ścianach i będzie to trwało… no właśnie ile? A mamy pracę do zrobienia… Dodatkowe obowiązki rodzinne (np. nauka dzieci) powodują, że puszczają nam nerwy, a energia do pracy niebezpiecznie spada.

Przedłużone godziny pracy to nie jest najlepszy sposób na zwiększenie efektywności. To chwile odpoczynku dają nam energię do zrobienia więcej, w krótszym czasie. Tymczasem, pracując z domu, często zapominamy o przerwach i dobrych nawykach dających wymierne rezultaty w pracy. W końcu czujemy frustrację, zmęczenie i stres: bóle głowy, bóle pleców, problemy z koncentracją, niepokój, irytację i bezsenność, a w końcu nawet wypalenie zawodowe.

ZAPOBIEGAJMY ZMĘCZENIU. ODBUDOWUJMY SWOJĄ ENERGIĘ!

ROZWIĄZANIE

Program Energia Osobista w pracy zdalnej pozwala na budowanie zasobów własnej energii i energii zespołu dzięki pobudzaniu czterech jej źródeł: energii ciała, umysłu, emocji  i ducha. To intensywna podróż angażująca ludzi i pozwalająca dzielić się najlepszymi praktykami. To program, który buduje trwałe nawyki!

EFEKT CIĘ ZADZIWI!

KORZYŚCI

 • (Od)budowanie energii do działania
 • Sprawniejsze i bardziej efektywne funkcjonowanie w realiach home office
 • Lepsze gospodarowanie swoim czasem
 • Umiejętność ODPOCZYWANIA
 • Lepsza komunikacja i współpraca  z zespołem zdalnym
 • Zapobieganie konfliktom w zespole
 • Poprawa kreatywności
 • Zapobieganie frustracji, zmęczeniu i wypaleniu
 • Uśmiech …wreszcie. Także całej rodziny, która czuje Twoją energię!

 

Data: 

Szkolenie zamknięte.

Termin do ustalenia z Klientem.

MIEJSCE

 • online
 • 3 webinary po 90 min. z zadaniami pomiędzy

PROFIL UCZESTNIKA

Dla pracowników na każdym szczeblu organizacji – specjalistów, kierowników. Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją energię do pracy i …dobrą energię dla rodziny.

PROGRAM

Program składa się z 3 webinarów online dedykowanych kolejno tematom:

Moduł 1. Zarządzaj Energią, a nie Czasem

Uczestnicy weryfikują swój własny zasób energii (wg. Tony Schwartz) oraz tworzą diagram codziennego życia, który umożliwia zbudowanie świadomości swoich nawyków, realną ocenę sytuacji i znalezienie obszarów, w których zmiana może przynieść im korzyści. Dobre praktyki z obszaru dbania o źródło energii jakim jest nasze ciało (90 min.).

Przerwa ok. 2-3 tygodnie

Moduł 2. Wyzwanie Energia

Uczestnicy budują swój osobisty plan działania zakładający zmianę nawyków, które mają największy wpływ na ich dobrostan. Uczą się w jaki sposób dbać o umysłowy, emocjonalny i duchowy wymiar energii osobistej (90 min.).

Przerwa ok. 2 -3 tygodnie

Moduł 3. Siła Nawyków w pracy z domu

Uczestnicy dowiadują się w jaki sposób planować swój dzień i jak budować świadomość swojego funkcjonowania przy pracy zdalnej. Jak budować odporność psychiczną, żeby przeciwdziałać stresowi (90 min.).

 

W przerwach pomiędzy modułami:

 45 dni dla #wyzwanieenergia

 • Uczestnicy przez półtora miesiąca wdrażają swój plan działania w życie. Raz w tygodniu mają wirtualne spotkanie grupy wsparcia (w czasie porannej kawy lub lunchu), żeby omówić postępy i uzyskane efekty. Progres w poprawie energii sprawdzają przeprowadzając otrzymaną w materiałach ankietę.
 • Po 15 i 30 dniach wyzwania biorą udział w godzinnej telekonferencji, gdzie omawiane są największe sukcesy i wyzwania (wsparcie trenera) lub alternatywnie (w zależności od budżetu) proponowane są indywidualne sesje coachingowe.

Zapytaj o szkolenie zamknięte

Anna Pfejfer-Buczek, Partner Zarządzający

E-mail: a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Telefon: +48 606 636 333

Formularz zgłoszenia
Energia Osobista dzień po dniu – szkolenie zamknięte

Uczestnik:

Dane płatnika:

Wybierz datę:

Forma płatności:

Numer konta bankowego do przelewu płatności za szkolenie:
PL 58 1050 1025 1000 0090 8046 4119, Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW
Transition Group Sp. z o.o. ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa, NIP 521- 384 -32 -74.
W tytule przelewu proszę podać nazwę/datę szkolenia oraz imię i nazwisko Uczestnika.

Dodatkowe informacje:

Top