skontaktuj się z nami: +48 (22) 430 95 95 warsaw@transitiongroup.eu

Publikacje

Proszę zaznaczyć publikację, którą chcesz pobrać i
uzupełnić poniższy formularz.

Dobrostan pracownika w czasie (post)pandemii, 2020

„Dobrostan pracownika  czasie (post) pandemii” to zbiór artykułów, które odnoszą się do żywotnych problemów, z którymi przyszło się mierzyć pracownikom i pracodawcom w czasie epidemii COVID-19.

To kolejny raport, przygotowany pod redakcją dr Tomasza Kozłowskiego w 2020 r.

„Dobrostan pracownika  czasie (post) pandemii” to zbiór artykułów, które odnoszą się do żywotnych problemów, z którymi przyszło się mierzyć pracownikom i pracodawcom w czasie epidemii COVID-19.

To kolejny raport, przygotowany pod redakcją dr Tomasza Kozłowskiego w 2020 r.

Znajdziecie tu  Państwo omówienie takich zagadnień, jak:

  1. Epidemia Covid -19. Świat, który znaliśmy zatrzymał się – Agnieszka Ert-Eberdt
  • Jaki jest wpływ pandemii na rynek pracy, a w tym na sposób pracy i oczekiwania pracowników? Jakie kompetencje pracowników będą w cenie ? Jak powinna się  zmienić  kultura organizacyjna?

2. Wypalenie zawodowe. Czy dotyczy ciebie? – Anna Pfejfer-Buczek

  • Czy wypalenie zawodowe może dosięgnąć pracowników pracujących zdalnie? Jakie są symptomy tego niepokojącego zjawiska i co o nim mówi WHO? Jak zapobiegać?

3. Zmiana paradygmatu doskonalenia zawodowego w czasie pandemii CoVID-19 na podstawie analizy zachowań pracowniczych w internecie – Joanna Frączek-Broda

  • Przebranżowienie i samodoskonalenie pracownika – czy to już widać? Co to jest gig-economy i jakie są następstwa tego zjawiska dla nowej rzeczywistości?

4. Dobrostan eMOCjonalny – Mateusz Kozłowski

  •  Jakie piętno pandemia odcisnęła na emocjach?  Co to jest emocjonalna i często destrukcyjna triada Polaków?

5. Rola komunikacji wewnętrznej w zapewnieniu pracownikom poczucia bezpieczeństwa – o katalizatorach zmian, mega trendach i marketingu wewnętrznym w czasie post-pandemii – Lidia Skrzyniecka

  • Co to jest dojrzała komunikacja wewnętrzna w czasach zawieruchy? Co to jest metoda 4 P i jak ją wykorzystać w tworzeniu komunikacji wewnętrznej?

6. Informacja zwrotna – jak bardzo jest potrzebna w świecie nieustającej zmiany i jak ja budować, aby dawała bezpieczeństwo w zespole, rodzinie, społeczności ? – Agnieszka Mazur

  • Komunikacja „Human to Human” jako wymóg obecnej sytuacji. Jakie są zasady informacji zwrotnej feedforward?

Komentarze: Małgorzata Górska – doświadczony praktyk HR, Ewa Stelmasiak – ceniony ekspert ds. zarządzania well-beingiem i kulturą dobrostanu.
Nadzór merytoryczny. pomysłodawca Raportudr Tomasz Kozłowski, badacz, publicysta, trener, wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS i WSB; właściciel Poznańskiego Centrum Szkoleniowo-Badawczego PCSB

Formularz do pobrania publikacji