skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Wypalenie zawodowe – o tym też będzie!

Na ostatnim webinarze zrobiłam wstęp do tematu WYPALENIA ZAWODOWEGO.
Powiedziałam: uwielbiam swoją pracę, na co uczestnik skonstatował -Ty Ania to na pewno nie masz wypalenia, masz pasję. Ja na to: UWAGA! Bójcie się takich ludzi (tak żartobliwie)🤣

💡No właśnie-wypalenie dopada często właśnie osoby super zaangażowane, poświęcone sprawie, stawiające sobie zawyżone! wymagania, pełniące role menedżerskie, albo pomocowe. Nie umiejące odpuścić.

 

📌Warto zrobić sobie rachunek sumienia, bo, jak widać, źródła wypalenia tkwią nie tylko w stresogennym środowisku pracy i czynnikach zewnętrznych, ale także w postawie i podejściu do pracy.

 

O wypaleniu zawodowym, prewencji, symptomach, które pojawiają się niepostrzeżenie, cyklu wypalenia, będzie mówić na Konferencji znakomita Lidia D. Czarkowska, PhD z Kozminski University. Wskaże na wartościowe rozwiązania, które zmniejszą ryzyka.

 

📢Dzisiejszy świat pandemii – praca zdalna, przedłużanie godzin przed komputerem, branie na siebie zbyt wiele, aby wykazać się zaangażowaniem, brak należytego odpoczynku aby ładować energetyczne akumulatory, są prostą drogą do wypalenia zawodowego.

ZAPOBIEGAJ. ODCZYTUJ PIERWSZE SYGNAŁY. DZIAŁAJ!

 

Serdecznie zapraszam na Konferencję 21-22 kwietnia

http://konferencjatransitiongroup.eu

Top