skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Wellbeing w praktyce – poczucie przynależności

Wzajemna sympatia, życzliwość i pamięć. Nie dlatego, że wiąże cię biznes, ale dlatego, że kiedyś twoje zawodowe drogi skrzyżowały się z super ludźmi, z którymi po prostu chcesz być w łączności, bo ich lubisz i szanujesz.

 

Dlatego się spotykamy i pielęgnujemy nasze relacje. To oddolna inicjatywa towarzyska tych, którzy pracowali w Eli Lilly and Company Polska. Spotykamy się co 2 lata, chyba już 7, czy 8 raz. Robimy dzisiaj różne rzeczy-część z nas jest lekarzami, prowadzimy apteki, własne biznesy, pracujemy w korporacjach w Polsce, na świecie. Niektórzy mają już wnuki, a niektórzy właśnie zakładają rodziny. Życie.

 

💖Piękne jest to, że o sobie pamiętamy, czekamy na spotkania z utęsknieniem, pilnujmy, żeby się odbyły, pielęgnujemy naszą wzajemną życzliwość i wspomnienia ze wspólnej pracy. Nasza grupa się powiększa i z przyjemnością przyjmuje nowych członków.

Na zdjęciu z tegorocznego spotkania są kochani: Piotr Bebak, @Beata Jasińska, Ida Lichanska, @Magdalena Szabała, Paulina BarnaśAgnieszka Bagojło-MolendaEwa Nosarzewska, MBAMaciej WlodarczykSebastian CudnyKonrad PiankoBarbara M.Piotr Koscielecki MD, MBAKatarzyna MianowskaArtur RabaKatarzyna Kilijańczyk, Ewa Muszynska, Monika May-Maciejewska (MD)Krzysztof AdamcewiczTomasz S. Kostecki, MBA, ACCA, CIA, @Lech Martyna, MAGDALENA TETERKO-WALCZAK, MBA Biznes InfluencerkaMaciej ChmielowskiAnna Kostecka, MBAMiroslaw RekJanusz KrupaDariusz Gopsz, @Robert Czernik, Krzysztof LokajTOMASZ KOSSOWSKI MPharm, MBAZbigniew SobalaWojciech Giza, a to nie wszyscy uczestnicy.

 

❤Nasze spotkania to również chwila, abyśmy wspominali tych , którzy od nas przedwczesne odeszli do lepszego świata – Andrzej Stasiak, Adam Barański. Jeszcze niedawno byli z nami- super koledzy, WSPANIALI ludzie.

 

💚Naprawdę niewiele trzeba, aby więzi nie były ulotne…Trochę wytrwałości, uśmiechu i dobrej energii…

👊Czy dbacie o swoje relacje z tymi, z którymi pracowaliście w przeszłości?

 

🎈Pozdrawiam wszystkich ExLillaków! Nie wymienię tu wszystkich, ale chociaż George O’RourkeAnna CzwarnoKamila PiochKamila GibasArtur KrzyzanowskiMałgorzata SieradzanNeil ArcherRyszard PulawskiKrzysztof Duma,Krzysztof (Kris) WojciechowskiMagdalena Rutkowska

All the best to Ex Eli Lilly and Company network:)

Top