skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

przypowieść o karierze

29.07.2022

Przypowieść z ostatniego webinaru „Kariera i stres”

…Zwierzęta założyły szkołę. Opracowały plan zajęć…w którym znalazły się: bieganie, wspinaczka, pływanie i latanie….Postanowiono, że każde zwierzę będzie uczestniczyło w wszystkich zajęciach…
…Wiewiórka była świetna we wspinaczce, frustrowały ją jednak zajęcia z latania, gdyż nauczyciel chciał, by startowała z ziemi, a nie z czubka drzewa. Nabawiła się zakwasów z przetrenowania i dostała jedynie „C ” za wspinaczkę…” (za: Ch. Swindoll)

💥Bardzo wierzę w to, że wszyscy ludzi mają swoje silne strony, talenty.
Kariera, która rozwija talenty daje najwięcej radości! Wychodź ze swojej strefy komfortu, ucz się nowego i pamiętaj, że najlepiej rozwój opierać na swoich talentach.

 

😎Czy to jest oczywiste?

 

🧨A przychodzą Wam do głowy przykłady, kiedy mieliście propozycję przejścia do innego działu, w którym traciliście okazję rozwijać dalej, to co najbardziej lubicie, albo czuliście, że rola szefa nie jest dla Was, ale przecież wszyscy Was namawiali, żeby się jej podjąć, bo to promocja…

 

Ja sama pamiętam, jak uszczęśliwiałam parę razy kolegów propozycją …”nie dla nich”. Widzę to z perspektywy czasu, że był to błąd.

 

Budujesz karierę na swoich talentach i rozwijasz swoje atuty?

 

zdj.: tfp.net.pl

Top