skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

powitajcie naszego nowego kolegę!

Diversity and Inclusion w Transition Group! Kochamy naszą pracę i cały czas się rozwijamy!

 

♥Powitajcie z nami nowego kolegę – Kubę – JUNIOR HAPPINESS ASSISTANT

 

👍Do zadań Kuby należy: pokazywanie życia z innej perspektywy, zadawanie pytań, które celnie docierają do „dlaczego”, zarażanie uśmiechem i energią. Czas pracy: BARDZO elastyczny.

 

💡Kilka słów o koledze:
🧨Trzecioklasista, poszedł do szkoły wcześniej. Będąc pięciolatkiem nie dopuszczał myśli, że zostanie kolejny rok w zerówce przedszkolnej. Chciał iść tam, gdzie uczy się jego mentor -brat. Dawno wiedział, że mentor jest bardzo ważny w życiu.

 

🧨Uwielbia otoczenie biurowe, chętnie chodzi do biura taty, cioci i oczywiście najczęściej do mamy:). Bardzo lubi rozmowy „small talk” w przestrzeniach wspólnych w biurze, jest odważny i często sam zagaduje starszych. Ogólnie nie przestaje mówić!

 

🧨Ma silne zdolności przywódcze, co ostatnio zauważył trener piłki nożnej. Nazwa go urodzonym liderem, który potrafi podnieść drużynę na duchu i zmotywować do działania, podnieść morale!

 

🧨Uwielbia psy, koty i tygrysy. Rybki też lubi i karmi, jak jest w biurze.

 

🧨Interesuje się formułą 1, np. ostatnio, drukował zdjęcia kierowców z taką pasją, że ustawił sobie wydruk na milion egzemplarzy 🙂

 

🧨Bardzo inteligentny, co jest zauważane na każdym kroku, także poza szkołą. Umie budować strony internetowe, zakładać wirtualne firmy (np. założył biuro podróży-serio:)). Przedsiębiorczy! Taki pracownik to skarb!

 

🧨Uroczy uparciuch, zawsze chce postawić na swoim i bez wahania dąży do celu. Uczymy się tego od niego!

 

🧨Szczery i rozbrajający. Nieustannie podejmuje próby owijania sobie dorosłych wokół palca. Kompetencja „wywieranie wpływu” rozwinięta BARDZO MOCNO!

 

🧨Energiczny w działaniu, za robotę bierze się szybko, a nawet bardzo szybko…

 

Życzymy mu samych sukcesów, przygotowujemy dobrą ścieżkę rozwojową i gratulujemy Rodzicom takiego SYNA!

 

Agnieszka Jackowska – uwielbiam pracę z Tobą i Twoim asystentem! Dzięki Wam jest u nas zawsze optymistycznie i KONKRETNIE!

 

Obok zdjęcie (jeszcze przed pandemii, która zakłóciła #onboarding)

 

#mentalwellbeing #happiness #zdrowiepsychiczne #dystans

Top