skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Konferencja „Kondycja psychiczna pracownika w rzeczywistości BANI” 23 czerwca online!

Czy i w tym roku będzie Konferencja na temat zdrowia psychicznego pracowników?
😀Oczywiście.

Serdecznie zapraszam na:
👉Konferencję On-line 23 czerwca 9.00-17.00
KONDYCJA PSYCHICZNA PRACOWNIKA W RZECZYWISTOŚCI BANI
DZISIAJ….JUTRO…Z NADZIEJĄ…

Spojrzymy na świat, taki, jakim jest w tej chwili. Czasami do BANI (kruchy, niespokojny, nieliniowy, niezrozumiały). Ale zatrzymamy się nad nim po to, aby z nadzieją zarysować obraz przyszłości naszej kondycji jako pracownika. Jeśli zadbamy o nią właściwie i z pełną wiedzą dostępnych narzędzi…

📢Bardzo świadomie chciałam, jak zwykle połączyć tematykę dobrostanu psychicznego z punktu widzenia medycyny, psychologii i zarządzania.
Bo bardzo wierzę, że te nauki i praktyka z nich idącą pokazują rozwiązania pragmatyczne i uzasadnione.

 

Do tworzenia Konferencji zaprosiłam najlepszych ekspertów i praktyków.
Konferencję otworzy prof. Piotr Gałecki – Konsultant Krajowy w dziedzinie psychiatrii. Na pewno zapytam – Ile Panie Profesorze nasza głowa i mózg mogą jeszcze wytrzymać zmian i niepokoju? Jak zadbać o kondycję psychiczną, jeśli ciągle narażeni jesteśmy na wydarzenia, które wykraczają poza naszą wyobraźnię…?

 

🧨Wśród tematów: kryzys psychologiczny -jak rozpoznać niewinnie wyglądające sygnały; jak mądrze pomagać, dbając o siebie; jak konkretnie/PRAGMATYCZNIE łączyć dobrostan psychiczny z celami biznesowymi; jak wykorzystać dostępne narzędzia #jobcrafting, aby rozwijać się dzięki zmianom?
A jak budować strategię wellbeingową, a nie taktykę, kiedy więcej jest niewiadomych, niż faktów? A na co stawiać w rozwoju ludzi – potencjał, czy kompetencje? A co to jest potencjał złożonościowy?

Tematy bardzo przemyślane i odnoszące się do realiów biznesowych.

 

Prelegenci znakomici:
prof. Piotr Gałecki, Małgorzata Górska Anna Syrek-Kosowska, PhDDr Anna Kieszkowska-Grudny,Anna Mistewicz Radosław Pilipczuk Małgorzata Ufnal Malwina Puchalska-Kamińska Agnieszka Ladka-Baranska

 

🔔Bardzo serdecznie zapraszam Was do uczestnictwa.
Będę miała przyjemność prowadzić Konferencję i przygotować potem EXECUTIVE SUMMARY – podsumowanie i zbiór podpowiedzi przydatnych do dalszego szerzenia wiedzy w organizacjach.

 

📌Z uczestnikami będę miała okazję spotkać się także po Konferencji, aby podsumować i pokazać jak wykorzystać Executive Summary. Bardzo chcę, aby treści Konferencji były wykorzystywane na co dzień.

 

Chcecie poczytać, co o poprzednich edycjach mówili uczestnicy? Zobacz!

http://www,konferencja.transitiongroup.eu

 

Serdecznie zapraszam do udziału, zwłaszcza, że teraz obowiązują bilety EARLY BIRDS!❤😀

#dobrostanpsychiczny #mentalhealth #zdrowiepsychiczne #mentalhealthatwork

Top