skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

jestem w gronie wykładowców!

Bardzo dziękuję za zaufanie i zaproszenie od Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska do grona prelegentów.

Jak w poprzednim roku, będę wykładowcą na Studiach Podyplomowych Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) – Pozytywna organizacja – wellbeing (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy.

Ponieważ moje lekarskie doświadczenia wraz ze specjalizacją w psychiatrii są poprzedzone pracą w korporacjach, będę się starał bardzo mocno podkreślać systemowe podejście do zdrowia psychicznego w miejscu pracy i potrzebę podnoszenia wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego, które jest elementem dobrostanu pracownika.

 

❗💡„Możliwe, że dla utrzymania się w granicach tak zwanej normy trzeba mieć dziś skórę nosorożca” – powiedział wybitny polski psychiatra prof. Antonii Kępiński… niestety, się z tym zgadzam… z perspektywy gabinetu lekarskiego widzę, jak niszczące wobec niektórych ludzi potrafią być tzw. bodźce środowiskowe – ale też jak mało ludzie wiedzą o funkcjonowaniu psychiki, o tym, jak się chronić przed zniszczeniem.

 

💡 Zaburzenia lękowe, uzależnienia, depresja, wypalenie zawodowe… o tym będę mówił dbając, aby ta wiedza była dla Państwa praktyczna w odniesieniu do działań edukacyjnych i prewencyjnych w firmach.

Serdecznie zapraszam na studia.

https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/pozytywna-organizacja-well-being-dobrostan-i-zdrowie-w-miejscu

 

 

Top