skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Fajnie być na pudle:)

To miłe i wymowne – powiem dlaczego😊

Forum Pharma 360° PLanet (3-4.11.2021) to były dwa bardzo intensywne dni, wypełnione licznymi wystąpieniami i dyskusjami.

 

❤Bardzo się cieszę i dziękuję mili Uczestnicy konferencji, za przyznanie mi DRUGIEGO miejsca w kategorii „moderowanie” – za prowadzenie sesji „Jak zadbać o motywacje, zaangażowanie i WELLBEING pracownika”.

💡Cieszę się bardzo, bo to także wskazuje, że wellbeing pracownika jest tematem „pociągającym”🥧

 

 

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję jednocześnie wszystkim wykładowcom tej sesji!  – Malgorzata (Gosia) Lasota, Marta Ryniecka, Magda Al-Bayati, Joanna Walczak, Marta Lasota, Jarek Jarzebowski, Przemyslaw Karaman, Magdalena Zwolińska, Andrzej Zieliński, Ewa Tokarska, Sebastian Cudny, Aleksandra Rosochacka, Tomasz Szafron

 

 

📢❤👉No i pięknie gratuluję PIERWSZEGO miejsca w moderowaniu Hanna Zalewska-Babicz (Jak sprawnie i bezpiecznie zmierzać w kierunku innowacyjnej organizacji) i miejsca TRZECIEGO – Artur Schab, Tomasz Barałkiewicz (Jak dopasować łańcuch dostaw do szybkozmiennego świata).

 

🔊Dodam i gratuluję serdecznie Przemyslaw Karaman -uczestnik naszej HRowej sesji, zdobył NAJWYŻSZĄ notę w kategorii „wystąpienie” na całej konferencji! (Transformacja kultury organizacyjnej pod wpływem nagłej zmiany przywództwa i pandemii).


WSZYSTKIM wyróżnionym w innych kategoriach serdecznie gratuluję! 🎖

 

brave conferences dziękuję za zaproszenie!

 

#dobrostanpsychiczny #mentalhealth #zdrowiepsychiczne #mentalhealthatwork

Top