skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Employer Branding ma wiele wymiarów

9 forum Employer Branding, to świetne prezentacje i wymiana doświadczeń prelegentów, które są kluczowe dla EB. Dla mnie ważne wnioski:
📌Gdy sytuacja tego wymaga i trzeba obniżyć wynagrodzenia-nieodzowna jest otwarta komunikacja i transparentne zasady. Nie ma „świętych krów”-zarząd też ma obniżone wynagrodzenie (prezentacja Sebastian Karpinski)
📌Szukanie dobrych emocji i wydarzeń-ich wzmacnianie, celebrowanie, WYOLBRZYMIANIE. Tego potrzebujemy, aby mieć teraz napęd do działania (Katarzyna Razik)
📌W ciężkich czasach trzeba, tam gdzie można, upraszczać procedury (np. rekrutacyjne) i szybko dostosowywać się do rynku i jego POTRZEB (Joanna Walczak)
📌Wypalenie zawodowe wynikać może z przeciążenia pracą, szczególnie osób bardzo zaangażowanych. Przeciwdziałaj – dbaj o siebie (Alina Gwozdziewicz)
📌Opieraj działanie swojego zespołu przede wszystkim na mocnych stronach i TALENTACH (np.wg Gallupa), świadomie kształtuj relacje w grupie (zbadaj predyspozycje-np.FRIS)- (Michał Kopcewicz)
📌Ludzie chcą tworzyć dobro. Staraj się ich integrować wokół takich inicjatyw.Będą dumni z pracy (Joanna Rumin, Anna Korczyk)

Bardzo gratuluję wszystkim prelegentom i organizatorce Julita Dabrowska

To czego nam dziś trzeba to także DOBRA ENERGIA i ŻYCZLIWOŚĆ. Forum to było Best Practice dla tej tezy.

https://www.linkedin.com/posts/julita-dabrowska_ju%C5%BC-po-9-forum-employer-brandingu-za-nami-activity

 

Top