skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Executive Summary w rękach uczestników ostatniej konferencji transition group

Nie lubię, gdy kończymy konferencję wraz z ostatnim wykładem. Bo bardzo wierzę, że #psychoedukacja jest PROCESEM, wymaga wzmocnień, powtórek, ZABAWY, refleksji.

 

Dlatego właśnie po konferencjach Transition Group na temat #mentalwellbeing powstaje #ExecutiveSummary, które trafia w ręce uczestników. Jest ono podsumowaniem dyskutowanych zagadnień, wprowadzeniem w tematykę, a jednocześnie wskazaniem. jak ta wiedza może przełożyć się w działania psychoedukacyjne w organizacji.
💥 #ExecutiveSummary to taka swoista ściągawka do przygotowania zarówno strategii #mentalwellbeing, jak i konkretnych działań.

 

🔔W tym wydaniu #ExecutiveSummary (nr2), znalazło się podsumowanie w pigułce tematów Konferencji „Dobrostan psychiczny pracownika jako niezbędny kapitał Twojej organizacji”

📌Zdrowy sen pracownika
📌Uzależnienia jako rosnący i wstydliwy problem. Uzależnienie od alkoholu
📌Dobrostan w agendzie zarządu
📌Jak uruchomić, zmierzyć i utrzymać program mental wellbeing w firmie
📌Bezpieczeństwo psychologiczne w zespole
📌Rola kapitału psychologicznego w budowaniu pozytywnej organizacji
📌Wypalenie zawodowe w świetle ICD-11 i co z tego praktycznie wynika
📌Leaders are Leaders – co warto przeczytać
📌Wykorzystaj dostępne materiały edukacyjne!-na przykładzie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA)

 

To >50 stronicowe opracowanie zbiera pozytywne oceny, ale nie byłoby ich, gdyby nie znakomici wykładowcy naszej Konferencji –Michał SkalskiMałgorzata GórskaAgnieszka Zawadzka-JabłonowskaPiotr FerdynMaciej KaniowskiWiktor Z. Buczek MD, MBA, którym jestem wdzięczna za wysokiej jakości merytoryczne treści.

 

🎄Uczestnicy Konferencji wciąż do końca roku mają dostęp do materiałów konferencyjnych – nagrań i wykładów . Niektórzy także do treści naszej pierwszej konferencji, w czasie której mówiliśmy m.in. o depresji, PTSD, emocjach, opiece nad dziećmi i seniorami, w czasach pandemii, objawach #wypaleniezawodowe

 

🎁Executive Summary to ukłon w stronę uczestników, którzy uznali, że warto zainwestować swój czas w zdobywanie wiedzy o #mentalwellbeing.

Ale, uwaga:
😊Jeśli ktoś z Was, członków zespołów HR-owych w organizacji, chciałby otrzymać bezpłatny dostęp do tego opracowania, to proszę o informację na priv. z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś /chciałabyś dostać, przeczytać, do czego wykorzystać #ExecutiveSummary !

❤Trzy pierwsze osoby otrzymają ode mnie taki właśnie prezent.

 

Pozdrawiam serdecznie
Ania PB🧡❤🎄

Top