skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Do naszego zespołu dołączyła Monika Olejniczak – Career Consultant

08.01.2020

Monika posiada ponad 20 lat praktyki HR, a w tym w obszarze rozwoju pracowników, menedżerów, członków zarządów największych korporacji wielu sektorów (m.in. Hewlett-Packard, Citigroup, Johnson & Johnson). Doświadczona Dyrektor HR, także w strukturach międzynarodowych Europy, Azji i Afryki. Pracowała bezpośrednio z talentami, liderami i zarządami pochodzącymi z różnych krajów i kultur.

Monika jest certyfikowanym coachem i mentorem, efektywnie wspierającym kariery talentów wewnątrz organizacji i poza nią. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem stworzyła autorski program Women Level-up! oparty o narzędzia, których wykorzystanie pomaga kobietom szybciej osiągać́ wymarzone szczeble w karierze lub inne cele życiowe.

Monika doskonale rozumie mechanizmy społecznego funkcjonowania w organizacji, kryteria niezbędne do realizacji sprawnego przywództwa i odnoszenia sukcesu poprzez budowanie silnej marki własnej (personal brand) w środowisku korporacyjnym. Dzięki temu skutecznie doradza, jak efektywnie zarządzić swoją karierą.

Oprócz pracy zawodowej, Monika z sukcesem buduje strategię przychodu pasywnego, co tuż po 40-stce pozwoliło jej zostać rentierką.

W strukturach Transition Group prowadzi indywidualne programy rozwoju kariery dla liderek i liderów pragnących przyspieszyć, bądź zmienić swoją karierę zawodową. Realizuje także szkolenia dla talentów zidentyfikowanych w organizacjach.

Monika ukończyła kierunki: Zarządzanie i Marketing oraz Zarządzanie Potencjałem Społecznym Firmy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Posiada Certyfikat ukończenia Multi Level Coaching w CC Innovation.

Top