skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

A może świąteczny prezent?

🔔Lubicie masaże ciała? Lubicie pachnące sole do kąpieli?
A myślicie o dywersyfikacji Waszej ścieżki zawodowej?

Wśród naszych wellbeingowych uczestników webinarów jest Izabela Wajnert.
🎈Iza od zawsze interesowała się naturalnymi kosmetykami i botaniką. Pracując na co dzień w korporacji, postanowiła nie rezygnować ze swoich marzeń, chociaż jako obserwator, jestem pełna podziwu za jej siłę, zaangażowanie i kreatywność, w budowie swojej „drugiej nogi” kariery w wąskim okienku „free time” i nie odkładania tego na później…

Izabela otworzyła w Warszawie Studio Masażu -Botanicum. Można tu poddać się różnym zabiegom, rytuałom – w ofercie np. masaże z refleksologią, masaże terapeutyczne z użyciem ziół i kamieni.

😀Ja w ramach dbania o swój wellbeing, poszłam na klasyczny masaż całego ciała z użyciem Zielonego Jaspisu Leśnego. BOMBA!
Ale najbardziej podobało mi się, że pani masażystka Hania od razu zauważyła, że piję za mało i powiedziała: „możemy pracować razem ale pod warunkiem, że pani też będzie o siebie dbać. To musi być partnerstwo w naszej współpracy, Proszę więcej pić, inaczej nic z tego nie będzie” I to ja lubię.

❤A powiem Wam-zachwyciłam się zestawami soli himalajskich i z morza martwego, z płatkami kwiatów, np. bławatka, z wonnościami bergamotki i innymi.
🌹Iza sama z rodziną przygotowuje te zestawy – miesza, próbuje, wybiera, dodaje suszone kwiatki, drukuje nalepki na słoiczki, wycina kartoniki. Efekt zobaczcie na zdjęciach – mnie się bardzo podoba taki prezent.

😎Więc jak to ja – od razu zapytałam, czy nasi Linkedinowi znajomi mogą zamawiać na prezenty dla siebie, bliskich, pracowników te cuda ze zniżką Iza się zgodziła, więc zapraszam Was do zamawiania – na hasło ANIA DOBROSTAN dostaniecie dodatkowy upust na sole, ale także na zabiegi w różnych karnetach.
📢Korzystajcie! link do strony i namiar w komentarzu.
Ja się po prostu będę cieszyła.

😊 Iza może godzinami opowiadać o swojej pasji, jest to dla niej niezwykła przygoda życia. Ale także ujęło mnie, jak mocno i wspaniale wspiera ją RODZINA -mąż i córka całym sercem i w swoim wolnym czasie prowadzą małą manufakturę, organizują sprawy operacyjne, córka wita klientów na recepcji w Botanicum Studio. Czuć dobrą energię, szacunek dla drugiej osoby, widać uśmiech.
#miłość

 


🧡Realizujecie swoje marzenia poza pracą?


#wellbeing #mentalhealth

Top