skontaktuj się z nami: +(48) 606 63 63 33 a.pfejfer-buczek@transitiongroup.eu

Wellbeing a performance. Case study na konferencji!

 to firma farmaceutyczna obecna na 70 rynkach, w Polsce już od 25 lat, o szerokim portfolio produktów zarówno RX, OTC i suplementów diety.

 

Angelini Pharma Polska angażuje się w szereg ważnych lokalnych inicjatyw podnoszących świadomość społeczną. Wspiera działania na rzecz #dobrostan, w tym podnosi świadomość na temat #wypaleniezawodoweAnna Mistewicz, dyr. HR Angelini Pharma Polska jest inicjatorką kampanii. #wypaleniezawodowenacelowniku, w ramach której w 2021r. zostały przeprowadzone szeroko zakrojone badania dot. #burnoutsyndrome wśród pracowników – specjalistów i menedżerów.

 

👉Dobrostan pracownika jest dzisiaj zagrożony, a biorąc pod uwagę rzeczywistość (do) BANI, wciąż pojawiają się nowe wyzwania.

 

📢Ale porozmawiajmy o konkretach. Czy i jak radzi sobie zespół Angelini Pharma Polska – jak stara się połączyć #wellbeing z #performance? O tym opowiedzą Anna Mistewicz, dyr. HR i Radosław Pilipczuk, dyr. Marketingu i Sprzedaży. Podzielą się tym w tandemie, bo na co dzień bardzo ściśle współpracują i uzupełniają swoje perspektywy.

 

😎To jak to jest -trudno jest „słychać”, czy „słyszeć”, jak pracować-„dobrze”, czy „lepiej”…. I dlaczego….
Nasi prelegenci opowiedzą o tym.

 

Serdecznie zapraszam!
💥Konferencja online 23 czerwca
Dobrostan psychiczny pracownika w rzeczywistości BANI.
Dzisiaj…jutro… Z nadzieją…

 

📌Sprawdź program i opinie uczestników poprzednich edycji!.
Otrzymasz po konferencji Executive Summary, które podsumuje wszystkie ważne wątki wdrożeniowe! Bo ta konferencja nie kończy się 23 czerwca!

🧡Skorzystaj z niższej ceny! Jeszcze jest chwilka….

https://konferencja.transitiongroup.eu/

 

#dobrostanpsychiczny#mentalhealth#zdrowiepsychiczne #mentalhealthatwork

Top